Ons team


Ramon Meijer
Nieuwbouwspecialist

ramon@dewoonexpert.nl
0614566025

René Otter
Nieuwbouwspecialist | WoningMarktConsultant

rene@dewoonexpert.nl
0652492902

Jan Willem Polman
Verkoper nieuwbouw

janwillem@dewoonexpert.nl
0621231250

Arjan Veelers
Directeur / Woningmarktconsultant

arjan@dewoonexpert.nl
0653402085

Gordon Mensah
Verhuurspecialist

gordon@dewoonexpert.nl
0631791535

Diane Veelers
Commercieel binnendienstmedewerker

info@dewoonexpert.nl
020 - 2550010

Cas Groot Roessink
Nieuwbouw Adviseur

cas@dewoonexpert.nl
0627107400

Partners


Hans de Groot
Directeur - Register Makelaar Taxateur Wonen RMT

h.degroot@saen.nl

Danitsja Geugjes
Register Makelaar Taxateur Wonen RMT

d.geugjes@saen.nl

Thijs Duin
Register Makelaar Taxateur Wonen RMT

t.duin@saen.nl

Sandra Blakenburg
Assistent Register Makelaar Taxateur A-RMT

s.blakenburg@saen.nl

Maurice van der Kroft
Register Makelaar Taxateur

maurice@knapmakelaardij.nl

Bart Bouwman
Register Makelaar Taxateur

bart@knapmakelaardij.nl

Kees-Jan Borsboom
Nieuwbouw Consultant

keesjan@schielandborsboom.nl

Hannah Groen
Nieuwbouw Consultant

hannah@schielandborsboom.nl

Willemijn van der Lubbe
Verkoper nieuwbouw Haaglanden

willemijn@schielandborsboom.nl

Michel van Ierschot
Verkoper nieuwbouw Haaglanden

michel@schielandborsboom.nl

Marco Kreukniet
Verkoper nieuwbouw Rijnmond

marco@schielandborsboom.nl

Jorrit Boellen
Verkoper nieuwbouw Rijnmond

jorrit@schielandborsboom.nl

Shirley van Wijk- Krullaars
Office Manager

shirley@schielandborsboom.nl

Morten Heres
Online Marketeer

morten@schielandborsboom.nl

Pascal Vlemmix
Directeur / Eigenaar

pascal@hypodomus.nl

Erwin Verhoeven
Register Makelaar taxateur RMT

erwin@hypodomus.nl

Richelle Vogels
Kandidaat Register Makelaar Taxateur K-RMT

richelle@hypodomus.nl

Boudewijn Conijn
Kandidaat Register Makelaar Taxateur K-RMT

boudewijn@hypodomus.nl

Saskia Jansen
Assistent Register Makelaar Taxateur A-RMT

saskia@hypodomus.nl

Lieneke Versteegen
Office Manager

lieneke@hypodomus.nl

Olaf Weghorst
Verkoop/Verhuur specialist Regio Oost Nederland

o.weghorst@weghorstmakelaardij.nl

Florian Esse
Makelaar/kantoorleider

Florian@blikmakelaars.nl

Rolan Dirksen
Directie / NVM Register Makelaar & Taxateur

rdirksen@beumer.nl

Thijs ter Haar
Directeur wonen /vennoot / krmt

thijs@kamphuismakelaars.nl

Paul Aretz
Directeur BOG / vennoot / rmt

paul@kamphuismakelaars.nl

Bel of e-mail ons voor een vrijblijvend advies of afspraak

Naar contact